Hakkımızda:

Su bazlı ürünlerin gelişen teknolojiler ve devletlerin çevreci yaklaşım son yıllarda öneminin artmasına neden oldu. Solventlerin (tinerler gibi) zararları bilinen bir gerçek. Avrupada 2005 yılında uygulanmaya başlayan VOC limitleri yönetmeliği 2010 yılında son halini alıyor. Ülkemizde henüz bu konularda yasalar açısından bir gelişme olmadı, fakat Avrupa Birliği uyum yasaları çerçevesinde yakın gelecekte uygulanmaya konulmasını bekliyor.

Bizlerde ülkemizde bu konularda hassas olan tüketicilere yeni teknoloji su bazlı ürünleri sunmak üzere yola çıktık. Çalışmalarını ve testlerini sürdürdüğümüz yeni çevreci ürünleri Avrupa VOC limitleri altında üreterek kullanıma sunuyoruz.

Performans olarak solvent bazlı ürünleri aratmayacak, hatta daha üstün özellikte su bazlı ürünler hem tüketicilere yönelik hem de sanayide kullanılmak üzere çeşitli uygulama alanlarına göre üretiyoruz.

Büyüyen bu pazarda, müşterilerimizle yakın ilişki içerisinde, daha performanslı ve çevreye en az zarar veren ürünleri geliştirmeye devam ediyoruz.

SUBATEK_logo